Δευτέρα, 28 Απριλίου 2014

Το ψηφοδέλτιο του συνδιασμού "Δημοκρατική Συνεργασία"

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ

1. ΓΚΙΑΓΚΙΑΪΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΦΙΛΑΡΕΤΟΥ (εκλογική περιφέρεια Καλλικράτειας).
2. ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (εκλογική περιφέρεια Καλλικράτειας).
3. ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ ΝΕΟΠΤΟΛΕΜΟΣ (ΤΟΝΙΣ) του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ (εκλογική περιφέρεια Καλλικράτειας).
4. ΚΑΣΣΕΛΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΟΥΔΟΒΙΚΟΥ (εκλογική περιφέρεια Καλλικράτειας).
5. ΚΑΤΣΑΒΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια Καλλικράτειας).
6. ΚΡΑΝΙΩΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ (εκλογική περιφέρεια Καλλικράτειας).
7.ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΤΑΤΙΑΝΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ (εκλογική περιφέρεια Καλλικράτειας).
8.ΜΑΡΑΖΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ (εκλογική περιφέρεια Καλλικράτειας).
9. ΜΠΟΥΤΖΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΤΥΛΛΙΑΝΟΥ (εκλογική περιφέρεια Καλλικράτειας).
10.ΞΥΡΟΣΤΥΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΜΗΝΑ (εκλογική περιφέρεια Καλλικράτειας).

11.ΠΑΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια Καλλικράτειας).
12.ΤΣΑΚΜΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια Καλλικράτειας).
13.ΤΣΙΚΡΙΚΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ (εκλογική περιφέρεια Καλλικράτειας).
14.ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια Καλλικράτειας).

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ

1. ΔΑΜΙΑΝΙΔΟΥ ΕΜΜΟΡΦΥΛΗ (ΕΜΜΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΘΑΜΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
3. ΚΕΛΕΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
5. ΣΟΥΜΠΟΥΡΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΡΗΓΑ
6. ΤΟΜΠΟΥ - ΣΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΥΛΛΙΑΝΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ

1. ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΜΕΤΕΤΖΙΔΗΣ ΝΕΟΦΥΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΥΛΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΩΝ ΣΙΛΑΤΩΝ

1. ΔΟΛΑΜΟΥΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΘΩΜΑ
2. ΚΥΡΙΑΖΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
3. ΜΠΑΜΠΑΛΙΑΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ- ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ

1. ΚΑΛΑΘΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
2. ΚΟΥΜΠΗ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΜΠΙΝΗ ΜΑΓΔΑΛΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
4. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ

1. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (εκλογική περιφέρεια Μουδανιών).
2. ΑΡΜΑΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια Μουδανιών).
3. ΔΑΜΑΣΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια Μουδανιών).
4.ΔΑΡΕΙΟΥ - ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΟΥΛΑ) του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια Μουδανιών).
5.ΖΑΜΠΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ (εκλογική περιφέρεια Μουδανιών).
6. ΖΑΡΤΑΛΟΥΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΓΝΑΤΙΟΥ(εκλογική περιφέρεια Μουδανιών).
7. ΚΑΒΑΚΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια Μουδανιών).
8. ΚΑΛΛΙΝΙΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (εκλογική περιφέρεια Μουδανιών).
9.ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (εκλογική περιφέρεια Μουδανιών).
10.ΚΑΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια Μουδανιών).
11.ΚΟΚΚΙΝΑΔΑ ΣΤΕΛΛΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια Μουδανιών).
12.ΚΟΥΒΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (εκλογική περιφέρεια Μουδανιών).
13. ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΥ (εκλογική περιφέρεια Μουδανιών).
14.ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (εκλογική περιφέρεια Μουδανιών).
15.ΜΕΤΖΙΚΗ - ΔΕΛΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΙΤΣΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια Μουδανιών).
16.ΜΠΑΧΑΝΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (εκλογική περιφέρεια Μουδανιών).
17.ΜΠΕΖΕΡΤΖΗ – ΑΗΔΟΝΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΑΝΤΙΑ) του ΙΑΚΩΒΟΥ (εκλογική περιφέρεια Μουδανιών).
18.ΜΠΙΜΠΛΗΣ ΔΑΡΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (εκλογική περιφέρεια Μουδανιών).
19. ΝΤΕΝΙΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια Μουδανιών).
20.ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (εκλογική περιφέρεια Μουδανιών).
21.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια Μουδανιών).
22.ΡΟΥΣΣΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (εκλογική περιφέρεια Μουδανιών).
23. ΣΑΓΓΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια Μουδανιών).
24. ΣΑΜΑΡΑ ΑΝΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια Μουδανιών).
25.ΣΟΛΩΜΟΝΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ (εκλογική περιφέρεια Μουδανιών).
26.ΤΡΑΠΕΖΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΑΛΗ (εκλογική περιφέρεια Μουδανιών).
27. ΤΡΥΦΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΕΛΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια Μουδανιών).
28.ΤΣΑΚΩΝΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (εκλογική περιφέρεια Μουδανιών).
29.ΤΣΑΟΥΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (εκλογική περιφέρεια Μουδανιών).
30.ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΡΙΠΙΔΗ (εκλογική περιφέρεια Μουδανιών).
31. ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (εκλογική περιφέρεια Μουδανιών).
32.ΧΑΤΖΗΡΗΓΑ - ΡΟΥΚΑ ΖΩΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια Μουδανιών).

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΩΝ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ

1. ΒΑΡΟΥΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΚΑΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΛΑΣΚΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΠΕΡΣΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΣΟΛΩΜΟΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ
6. ΦΑΛΚΟΥ ΑΡΓΥΡΩ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ

1. ΕΥΤΑΞΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΑΡΑΝΤΗ
3. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΖΑΧΑΡΙΑ
4. ΝΤΑΛΑΜΠΙΡΑ – ΔΑΛΑΜΠΙΡΑ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ
5. ΝΤΑΛΑΜΠΙΡΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑΝΤΟΣ

1. ΚΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΜΑΥΡΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

1. ΑΗΔΟΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
2. ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΤΟΠΟΥΖΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΖΑΧΑΡΙΑ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

1. ΖΑΛΩΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ
2. ΜΩΫΣΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΜΑΡΛΕΝ
3. ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
4. ΣΕΡΕΜΕΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΒΡΑΑΜ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ

1. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΚΑΡΑΟΥΛΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΚΕΙΜ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ

1. ΚΑΛΠΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΩΝ ΦΛΟΓΗΤΩΝ

1. ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΟΣΜΑ
3. ΓΙΑΛΑΓΚΟΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
4. ΚΑΚΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΓΛΙΑΣ

1 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΧΑΡΗ (εκλογική περιφέρεια
2 ΓΕΡΟΧΡΗΣΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια
3 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια
4 ΙΓΓΛΕΖΑΚΗ ΖΑΝΕΤΟΥΛΑ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ (εκλογική περιφέρεια Τρίγλιας).
5 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ - ΔΙΔΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια
6 ΚΑΡΑΓΚΑΣΙΔΗΣ ΤΕΜΟΥΡ (ΕΥΘΥΜΗΣ) του ΜΙΧΑΗΛ (εκλογική περιφέρεια Τρίγλιας).
7 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (εκλογική περιφέρεια
8 ΠΑΠΑΛΕΩΝΙΔΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια
9 ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (εκλογική περιφέρεια

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ

1. ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΕΛΛΙΣΑΙΟΣ (ΑΚΙΣ) του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
2. ΓΕΡΟΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΘΙΜΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3. ΜΑΜΕΛΕΤΖΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΜΑΣΤΡΑΛΕΞΗ – ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΝΤΕΛΗ
5. ΠΑΡΕΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
6. ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΙΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΩΝ

1. ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΒΕΡΓΙΝΑ του ΔΡΟΣΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΗΝΗΣ

1. ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΩΝ ΠΛΑΓΙΩΝ

1. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΑΒΡΙΗΛ
2. ΜΑΥΡΟΥΔΑΚΗ ΘΕΑΝΩ του ΣΤΥΛΛΙΑΝΟΥ
3. ΣΤΑΜΙΓΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ
4. ΤΣΑΚΙΛΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΣΟΦΟΥΛΗ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΤΕΝΕΔΟΥ

1. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ

1. ΖΙΑΝΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
2. ΠΟΪΡΙΑΤΖΙΔΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
3. ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΧΑΤΖΑΡΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ

Δεν υπάρχουν σχόλια: