Δευτέρα, 28 Απριλίου 2014

Οι υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι του Συνδιασμού "Ισχυρός Δήμος"

ΟΝΟΜΑ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ: "ΙΣΧΥΡΟΣ ΔΗΜΟΣ"
Ζωγράφος Αστέριος του Γεωργίου
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Ανθεμούντα
Δημοτικό Συμβούλιο
Υποψήφιοι Σύμβουλοι

Καραδήμου - Γκιώργκη    Άννα    του    Δημοσθένη    (Εκλογική Περιφέρεια Ανθεμούντα)
Κουνάδου     Μαρία    του    Ζαφειρίου    (Εκλογική Περιφέρεια Ανθεμούντα)
Λακρός    Αλέξανδρος    του    Δούκα    (Εκλογική Περιφέρεια Ανθεμούντα)
Ματσούκη - Kελεμένη     Χρυσούλα    του    Αθανασίου    (Εκλογική Περιφέρεια Ανθεμούντα)

Παπαζάχου    Ευθυμία     του    Γεωργίου    (Εκλογική Περιφέρεια Ανθεμούντα)
Πλιάκος    Αστέριος    του    Δημητρίου    (Εκλογική Περιφέρεια Ανθεμούντα)
Σιδέρης    Νικόλαος    του    Αθανασίου    (Εκλογική Περιφέρεια Ανθεμούντα)
Σιμώνης     Ιωάννης    του    Νικολάου    (Εκλογική Περιφέρεια Ανθεμούντα)
Τσιαρτσιαφλής    Άγγελος    του    Δημητρίου    (Εκλογική Περιφέρεια Ανθεμούντα)
Τσιώτρας    Εμμανουήλ    του     Γεωργίου    (Εκλογική Περιφέρεια Ανθεμούντα)

Εκλογική Περιφέρεια Ζερβοχωρίων
Δημοτικό Συμβούλιο
Υποψήφιοι Σύμβουλοι

Βουλγαράκης    Χρυσόστομος (Τόμης)    του    Αστερίου    (Εκλογική Περιφέρεια Ζερβοχωρίων)
Κοντογιώργης    Δημήτριος    του    Χρήστου    (Εκλογική Περιφέρεια Ζερβοχωρίων)
Κυργιώτης    Αναστάσιος    του    Δημητρίου    (Εκλογική Περιφέρεια Ζερβοχωρίων)
Παπαγρηγορίου    Αθανάσιος    του    Νικολάου    (Εκλογική Περιφέρεια Ζερβοχωρίων)
Στύλος    Αστέριος    του    Νικολάου    (Εκλογική Περιφέρεια Ζερβοχωρίων)
Φυλαχτός    Χρήστος    του    Αθανασίου    (Εκλογική Περιφέρεια Ζερβοχωρίων)

Εκλογική Περιφέρεια Ορμύλιας
Δημοτικό Συμβούλιο
Υποψήφιοι Σύμβουλοι

Αλεκτορίδης    Μιχαήλ    του    Αναστασίου    (Εκλογική Περιφέρεια Ορμύλιας)
Αναγνωστούδης    Ιωάννης    του    Κωνσταντίνου    (Εκλογική Περιφέρεια Ορμύλιας)
Δέας    Παύλος    του    Χρήστου    (Εκλογική Περιφέρεια Ορμύλιας)
Δημητριάδης    Χρήστος    του    Αγαπητού    (Εκλογική Περιφέρεια Ορμύλιας)
Καλαϊτζίδης    Έρικ    του    Οτάρι    (Εκλογική Περιφέρεια Ορμύλιας)
Κουβαλάκης    Κλεάνθης    του    Παναγιώτη    (Εκλογική Περιφέρεια Ορμύλιας)
Μαλακούδης    Ελευθέριος    του    Αθανασίου    (Εκλογική Περιφέρεια Ορμύλιας)
Ματέας    Γεώργιος    του    Ιωάννη    (Εκλογική Περιφέρεια Ορμύλιας)
Παπανικολάου - Μποζίνη    Ευτυχία (Έφη)    του    Νικολάου    (Εκλογική Περιφέρεια Ορμύλιας)
Χατζηχριστάκη    Ασημίνα    του    Συμεών    (Εκλογική Περιφέρεια Ορμύλιας)

Εκλογική Περιφέρεια Πολυγύρου
Δημοτικό Συμβούλιο
Υποψήφιοι Σύμβουλοι

Βασιλάκης     Αθανάσιος    του    Βασιλείου    (Εκλογική Περιφέρεια Πολυγύρου)
Βορδός    Χρήστος    του    Κωνσταντίνου    (Εκλογική Περιφέρεια Πολυγύρου)
Γκλάβας    Γεώργιος    του    Δημητρίου    (Εκλογική Περιφέρεια Πολυγύρου)
Γραμμένος    Κωνσταντίνος    του    Χρήστου    (Εκλογική Περιφέρεια Πολυγύρου)
Ζαβράκογλου    Άγγελος    του    Βασιλείου    (Εκλογική Περιφέρεια Πολυγύρου)
Ζαγγίλας    Δημήτριος    του    Λεωνίδα    (Εκλογική Περιφέρεια Πολυγύρου)
Ζούνη    Στυλιανή (Στέλλα)    του    Χριστοφόρου    (Εκλογική Περιφέρεια Πολυγύρου)
Ηλιάδης    Παναγιώτης    του    Νικολάου    (Εκλογική Περιφέρεια Πολυγύρου)
Καραφουλίδης    Αναστάσιος    του    Ιωάννη    (Εκλογική Περιφέρεια Πολυγύρου)
Κυριάκου    Ιφιγένεια    του    Σταύρου    (Εκλογική Περιφέρεια Πολυγύρου)
Λιόντας    Γεώργιος    του    Στάμου    (Εκλογική Περιφέρεια Πολυγύρου)
Μαγδάλη - Μανωλάκη     Βασιλική    του    Χρήστου    (Εκλογική Περιφέρεια Πολυγύρου)
Μαλανδρής    Γεώργιος    του    Αργυρίου    (Εκλογική Περιφέρεια Πολυγύρου)
Μανωλούτσου    Αλεξάνδρα    του    Δημητρίου    (Εκλογική Περιφέρεια Πολυγύρου)
Παπαγιάννης    Θεοδόσιος    του    Εμμανουήλ    (Εκλογική Περιφέρεια Πολυγύρου)
Σαράντη     Μαρία    του    Αργυρίου    (Εκλογική Περιφέρεια Πολυγύρου)
Στιβαχτάρης    Γρηγόριος    του    Βασιλείου    (Εκλογική Περιφέρεια Πολυγύρου)
Σύρου - Κωνσταντινίδου    Αναστασία (Σούλα)    του    Πανταζή    (Εκλογική Περιφέρεια Πολυγύρου)
Τσακνής     Ιωακείμ (Κείμης)    του    Μιχαήλ    (Εκλογική Περιφέρεια Πολυγύρου)
Τσακνής     Ιωάννης    του    Νικολάου    (Εκλογική Περιφέρεια Πολυγύρου)
Τσιρέλας    Λάζαρος    του    Ιωάννη    (Εκλογική Περιφέρεια Πολυγύρου)

Εκλογική Περιφέρεια Ανθεμούντα
Δημοτική Κοινότητα Γαλάτιστας
Υποψήφιοι Σύμβουλοι

Γαβανάς     Παρασκευάς    του    Νικολάου    (Εκλογική Περιφέρεια Ανθεμούντα)
Θεολόγης    Νικόλαος    του    Μιχαήλ    (Εκλογική Περιφέρεια Ανθεμούντα)
Μαλάμης    Κατάκαλος    του    Κωνσταντίνου    (Εκλογική Περιφέρεια Ανθεμούντα)
Πανέλα - Γιολτάση    Αντιγόνη    του    Γεωργίου    (Εκλογική Περιφέρεια Ανθεμούντα)
Σειράς    Εμμανουήλ    του    Ιωάννη    (Εκλογική Περιφέρεια Ανθεμούντα)
Τσιοκάνου    Μαρία    του    Γεωργίου    (Εκλογική Περιφέρεια Ανθεμούντα)

Εκλογική Περιφέρεια Ορμύλιας
Δημοτική Κοινότητα Ορμύλιας
Υποψήφιοι Σύμβουλοι

Κοσμάς    Ιωάννης    του    Νικολάου    (Εκλογική Περιφέρεια Ορμύλιας)
Λελεγιάννη    Ασάνω (Σόνια)    του    Αθανασίου    (Εκλογική Περιφέρεια Ορμύλιας)
Νίκου    Γεωργία    του    Αποστόλου    (Εκλογική Περιφέρεια Ορμύλιας)
Σαραφίδης    Αναστάσιος    του    Παντελή    (Εκλογική Περιφέρεια Ορμύλιας)
Τσινάς    Ιωακείμ    του    Αγγέλου    (Εκλογική Περιφέρεια Ορμύλιας)
Τσιπέλης    Δημήτριος    του    Λεμονή    (Εκλογική Περιφέρεια Ορμύλιας)

Εκλογική Περιφέρεια Πολυγύρου
Δημοτική Κοινότητα Πολυγύρου
Υποψήφιοι Σύμβουλοι

Καλατζής    Παναγιώτης    του    Χρήστου    (Εκλογική Περιφέρεια Πολυγύρου)
Κατσιακιώρης    Νικήτας    του    Γρηγορίου    (Εκλογική Περιφέρεια Πολυγύρου)
Παλαιοχωρινού     Ευανθία    του    Ιωάννη    (Εκλογική Περιφέρεια Πολυγύρου)
Ρόκου     Άννα     του    Ελευθερίου    (Εκλογική Περιφέρεια Πολυγύρου)
Σαμαράς     Νικόλαος    του    Χαριλάου    (Εκλογική Περιφέρεια Πολυγύρου)
Τσοπάνογλου    Συμεών    του    Ιωάννη    (Εκλογική Περιφέρεια Πολυγύρου)

Τοπική Κοινότητα Αγίου Προδρόμου
Υποψήφιοι Σύμβουλοι

Βερβάτης    Ιωάννης    του    Μόσχου    (Εκλογική Περιφέρεια Πολυγύρου)
Γεωργακούδης    Στυλιανός    του    Δημητρίου    (Εκλογική Περιφέρεια Πολυγύρου)
Μακρίδου    Χριστίνα    του    Άγγελου    (Εκλογική Περιφέρεια Πολυγύρου)
Σαράφης    Γεώργιος    του    Ιωάννη    (Εκλογική Περιφέρεια Πολυγύρου)

Τοπική Κοινότητα Βάβδου
Υποψήφιοι Σύμβουλοι

Ζάγκας    Γραμμένος    του    Γεωργίου    (Εκλογική Περιφέρεια Ανθεμούντα)
Καμπάνης    Χρήστος    του    Νικολάου    (Εκλογική Περιφέρεια Ανθεμούντα)
Κλαμούρης    Νικόλαος    του    Χρήστου    (Εκλογική Περιφέρεια Ανθεμούντα)
Τσιρωνάς     Ιωάννης    του    Ζαχαρία    (Εκλογική Περιφέρεια Ανθεμούντα)

Τοπική Κοινότητα Βραστάμων
Υποψήφιοι Σύμβουλοι

Γκρίλης     Θεόδωρος (Άκης)    του    Γεωργίου    (Εκλογική Περιφέρεια Πολυγύρου)
Μαυρίκης    Βασίλειος    του    Σαραφιανού    (Εκλογική Περιφέρεια Πολυγύρου)
Μελανδίνος    Ιωακείμ    του    Γεωργίου    (Εκλογική Περιφέρεια Πολυγύρου)
Μπούρα    Σταμούλα (Σταυρούλα)    του    Ελευθερίου    (Εκλογική Περιφέρεια Πολυγύρου)

Τοπική Κοινότητα Γαλαρινού
Υποψήφιοι Σύμβουλοι

Γαλαρινιώτου    Μαρία    του    Γεωργίου    (Εκλογική Περιφέρεια Ανθεμούντα)
Μπολιώνης    Βασίλειος    του    Σαραφιανού    (Εκλογική Περιφέρεια Ανθεμούντα)
Σπανογιώργος    Γρηγόριος    του    Δημητρίου    (Εκλογική Περιφέρεια Ανθεμούντα)
Τζηρίνης     Δημήτριος    του    Νικολάου    (Εκλογική Περιφέρεια Ανθεμούντα)

Τοπική Κοινότητα Γεροπλατάνου
Υποψήφιοι Σύμβουλοι

Αντωνάς    Δημήτριος    του    Ιωάννη    (Εκλογική Περιφέρεια Ζερβοχωρίων)
Λειβαδιώτου    Χριστίνα    του    Ιωάννη    (Εκλογική Περιφέρεια Ζερβοχωρίων)
Σεραφείμ    Δημήτριος (Μίμης)    του    Αστερίου    (Εκλογική Περιφέρεια Ζερβοχωρίων)
Χρυσάφης    Βασίλειος    του    Γεωργίου    (Εκλογική Περιφέρεια Ζερβοχωρίων)

Τοπική Κοινότητα Δουμπιών
Υποψήφιοι Σύμβουλοι

Γεραντζής    Αθανάσιος    του    Ιωάννη    (Εκλογική Περιφέρεια Ανθεμούντα)
Καραντάκη     Μαρία    του    Γεωργίου    (Εκλογική Περιφέρεια Ανθεμούντα)
Παυλούδη    Μαρία    του    Δήμου    (Εκλογική Περιφέρεια Ανθεμούντα)
Τσιαράπας    Αθανάσιος    του    Αργυρίου    (Εκλογική Περιφέρεια Ανθεμούντα)

Τοπική Κοινότητα Κρήμνης
Υποψήφιοι Σύμβουλοι

Παπαρνάκης    Αθανάσιος    του    Χρήστου    (Εκλογική Περιφέρεια Ζερβοχωρίων)
Παυλούδης    Παύλος    του    Αθανασίου    (Εκλογική Περιφέρεια Ζερβοχωρίων)

Τοπική Κοινότητα Μαραθούσας
Υποψήφιοι Σύμβουλοι

Βογιατζής    Αλέκος    του    Προδρόμου    (Εκλογική Περιφέρεια Ζερβοχωρίων)
Νικολαΐδης    Γρηγόριος    του    Χαράλαμπου    (Εκλογική Περιφέρεια Ζερβοχωρίων)
Χαδήμογλου    Δημήτριος    του    Γεωργίου    (Εκλογική Περιφέρεια Ζερβοχωρίων)
Ψαθά    Φωτεινή    του    Δημητρίου    (Εκλογική Περιφέρεια Ζερβοχωρίων)

Τοπική Κοινότητα Μεταμόρφωσης
Υποψήφιοι Σύμβουλοι

Ασλανίδης    Οδυσσέας    του    Παγκρατίου    (Εκλογική Περιφέρεια Ορμύλιας)
Καγιακεϊσίδης     Ιωάννης    του    Βασιλείου    (Εκλογική Περιφέρεια Ορμύλιας)
Κουκούλης    Ευρυβιάδης    του    Δημητρίου    (Εκλογική Περιφέρεια Ορμύλιας)
Χριστοδούλου     Σουλτάνα    του    Στέργιου    (Εκλογική Περιφέρεια Ορμύλιας)

Τοπική Κοινότητα Ολύνθου
Υποψήφιοι Σύμβουλοι

Αναστασιάδης    Εμμανουήλ    του    Αστερίου    (Εκλογική Περιφέρεια Πολυγύρου)
Αναστασοπούλου     Ευανθία    του    Δημοσθένη    (Εκλογική Περιφέρεια Πολυγύρου)
Αυγέρης     Νικόλαος    του    Αυγερινού    (Εκλογική Περιφέρεια Πολυγύρου)
Κεχαγιάς    Πρόδρομος    του    Παναγιώτη    (Εκλογική Περιφέρεια Πολυγύρου)

Τοπική Κοινότητα Παλαιοκάστρου
Υποψήφιοι Σύμβουλοι

Βαβδινός    Νικόλαος    του    Γεωργίου    (Εκλογική Περιφέρεια Πολυγύρου)
Γραμματικόπουλου     Αναστασία     του    Δημητρίου    (Εκλογική Περιφέρεια Πολυγύρου)

Τοπική Κοινότητα Παλαιόχωρας
Υποψήφιοι Σύμβουλοι

Γραμματίκας    Δημήτριος    του    Βασιλείου    (Εκλογική Περιφέρεια Ζερβοχωρίων)
Καμπούρης    Νικόλαος    του    Γρηγορίου    (Εκλογική Περιφέρεια Ζερβοχωρίων)
Μαλανδρή    Ελένη    του    Γεωργίου    (Εκλογική Περιφέρεια Ζερβοχωρίων)
Ξεφτέρης    Αναστάσιος    του    Αθανασίου    (Εκλογική Περιφέρεια Ζερβοχωρίων)

Τοπική Κοινότητα Ριζών
Υποψήφιοι Σύμβουλοι

Καράβατος    Ιωάννης    του    Σαραφιανού    (Εκλογική Περιφέρεια Ζερβοχωρίων)
Οικονόμου     Σταυρούλα (Ρούλα)    του    Αστερίου    (Εκλογική Περιφέρεια Ζερβοχωρίων)
Παπαδημητρίου    Χρήστος    του    Φιλοκτήμονα    (Εκλογική Περιφέρεια Ζερβοχωρίων)
Φάκκας    Αστέριος    του    Δημητρίου    (Εκλογική Περιφέρεια Ζερβοχωρίων)

Τοπική Κοινότητα Σανών
Υποψήφιοι Σύμβουλοι

Μαυρουδής    Σταύρος    του    Δήμου    (Εκλογική Περιφέρεια Πολυγύρου)
Μυλωνάς    Νικόλαος    του    Γεωργίου    (Εκλογική Περιφέρεια Πολυγύρου)

Τοπική Κοινότητα Ταξιάρχη
Υποψήφιοι Σύμβουλοι

Γίδαρης    Χρήστος    του    Δημητρίου    (Εκλογική Περιφέρεια Πολυγύρου)
Μπόλματη    Φωτεινή (Φαίη)    του    Μαυρουδή    (Εκλογική Περιφέρεια Πολυγύρου)
Ξάκης    Ιωάννης    του    Χρήστου    (Εκλογική Περιφέρεια Πολυγύρου)
Παυλούδης    Δημήτριος    του    Δήμου    (Εκλογική Περιφέρεια Πολυγύρου)

Δεν υπάρχουν σχόλια: